PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31291}

Kraina wiecznego szczęścia

Hearts in Atlantis
7,4 13 795
ocen
7,4 10 1 13795
Kraina wiecznego szczęścia
powrót do forum filmu Kraina wiecznego szczęścia

Wiadomym jest, że kino jest bezsprzecznie wspaniałe i jedną z licznych odpowiedzi produkcji amerykańskich mówiących o tym, że tam potrafi robić się ponad zwyczajne produkcje. Już go kiedyś oglądałem, a teraz kiedy jestem zarejestrowany na tym portalu, wystawiam mu 9 na 10 (rewelacyjny). Nie chce mi się pisać superlatywów, ale dla tych, co nie oglądali, można z czystym sumieniem polecić.
Nie rozumiem za to programu portalu Filmweb, patrzysz w to i widzisz "dziś polecamy na kanałach ogólnodostępnych" i "...na reszcie kanałów". Niestety nie widzimy tam "Krainy wiecznego szczęścia", co przyprawia człowieka o uśmiech z politowaniem. Dopiero jak spojrzałem na inne strony z programami, zauważyłem, że dzisiaj jest to kino emitowane, na Filmwebie, jeżeli bym nie wszedł na poszczególny kanał (w tym przypadku "Ale Kino!"), to bym się nie dowiedział. Należy się uwaga twórcom i wskazówka na przyszłość, aby zamieszczali naprawdę filmy, które można polecić w danym dniu.

sir_ryszard2

Wejdź w swoje ustawienia, dalej w zakładkę "Moje kanały TV" a następnie dodaj interesujące Cie kanały. Potem wejdź w kokpit. Dodaj zakładkę "nie przegap w TV" i wtedy nic już nie przegapisz.

ocenił(a) film na 8
mikamves

Zrobiłem tak, i nadal nie pokazuje kozackich filmów na tym pasku po prawej stronie. Muszę ręcznie latać po kanałach. Wyświetla mi na polecanych np. kanał Cinema Max, a w ogóle go nie zaznaczyłem, jako dodaj interesujące mnei kanały. :f

sir_ryszard2

Czasami nie wszystko jeszcze działa jak powinno w nowej odsłonie FW. W końcu cały czas ma znacznik beta. Ja np. nie mogłem przez długi czas dodać nowych kanałów i musiałem czekać aż się w końcu naprawi. Trzeba się uzbroić w cierpliwość, w końcu zlikwidują wszystkie bugi.

użytkownik usunięty
mikamves

Wydaje mi się że chyba chodzi o to , że gdy coś sie oceni i nie zaznaczy opcji, chce to zobczyć ponownie, to program tego nie uwzględnia w poleceniach. Chyba że sie myle?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones