Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

To aktor horrorów ja nie lubię horrorów! Jedyne moim zdaniem dobre filmy z Hopkinsem : Thor,Joe Black,Red,Red
2,Thor Mroczny świat.

Milosz12345678910

Szanowna Młodzieży. Hopkins nie grał w pierwszej części "RED" i z pewnością nie widziałeś jeszcze drugiej części "Thora" gdyż światowa premiera będzie miała miejsce w październiku. I masz racje - nie oglądaj horrorów bo bardzo źle wpływają na dorastającą psychikę.

Gommora

fakt nie grał w 1-dynce red'a sory.

Gommora

Ja go nie kojarzę z horrorów mało z nim filmów widziałem ale dobry aktor świetnie zagrał w Beowulfie, zayebisty film.

Milosz12345678910

To nie jest ,,aktor horrorów" -.-

Milosz12345678910

Jakie ty horrory z nim w roli głównej widziałeś?? - (milczenie owiec to thriller). Po za tym horrory są najlepsze :)

majkel10

Horrory to gówno

Milosz12345678910

Tak czy siak, Hopkins na pewno nie jest "aktorem horrorów", a ty jesteś po prostu trollem

użytkownik usunięty
Milosz12345678910

Chyba ty skoro widziałeś już Thora 2.

Boże chodzi mi o to ,że Thor 2 na pewno nie będzie złym filmem.

Milosz12345678910

a jeszcze jedno sory nie wystąpił w jedynce Red'a.

użytkownik usunięty
Milosz12345678910

A mi chodziło o to,że nazwałeś horrory gównem.

Po prostu nie znoszę horrorów

użytkownik usunięty
Milosz12345678910

To wystarczyło napisać,że ich nie lubisz to takie trudne.Rozumiem,że nie każdemu podpada ta tematyka,ale nazywanie czegoś gównem bez podania argumentów obraża innych,którym dany gatunek lubią.

Kiedy pisałem ten artykuł to byłem wkurzony a teraz przepraszam wszystkich fanów horrorów.

użytkownik usunięty
Milosz12345678910

Ale to nie upoważnia do obrażenia jednego z lepszych gatunku filmu.
To tak jakbym napisał,że Bruce Wszechmogący to gow** to byś miał pretensje,ale ok.

Ale o co ci chodzi przeprosiłem fanów horrorów więc się odczep.

Milosz12345678910

po pierwsze Idioto! Jaki ich nie lubisz to nie pisz że to gówno obrażasz osoby które je lubią.
Po drugie horrory nie są dla osób w tak młodym wieku.
Po trzecie oglądałeś wszystkie horrory że piszesz że są gównem?
Po czwarte Hopkins nie grał w wielu horrorrach!

horrormasterPL1

Ej facet sory okej a teraz spadaj.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones