Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins
Niedzielny_Filmowiec

Którą ja podzielam. Hopkins to bardzo dobry aktor, ale De Niro, Pacino czy Nicholson lepsi.

Niedzielny_Filmowiec

Ja również się zgadzam. Dla mnie aktor numer 1 to Jack Nicholson, a Hopkinsa dałbym gdzieś w okolicach 30-go miejsca:-)

Niedzielny_Filmowiec

Przeceniany? Serio? Może nie ten sam poziom co wymienieni przez Ciebie aktorzy ale zasługuje na szacunek

girlinacoma

Każdy zasługuję na szacunek.

Niedzielny_Filmowiec

Co??? Chyba żartujesz hopkins to jakieś 2 półki wyżej niż De Niro, Nicholson. Może jedynie Pacino zbliżył się do geniuszu Hopkinsa... zbliżył.

majkel10

Nie kompromituj się.

Niedzielny_Filmowiec

Na pewno możemy jedynie stwierdzić, że Hopkins jest lepszym aktorem od Krzysztofa Ibisza czy Bogusława Lindy. Poziom aktorstwa reprezentowany przez aktorów, o których się tutaj rozprawia jest tak wysoki, że jedynie ich gra lub repertuar filmowy jednym może bardziej przypadać do gustu - innym mniej. Stąd różnice w poglądach. Ja osobiście nie potrafię wskazać lepszego aktora. Nie wyobrażam sobie Pacino grającego Lectera w Milczeniu Owiec czy Hopkinsa wcielającego się w rolę Tonego Montany.

Xeeron

Hehe, ja sobie wyobraziłem Hopkinsa mówiącego '' Say hello to my little friend.''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones