Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
119 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Ludzie, przecież to jest kanibal, powinni go dawno na krzesło posadzić... a on sobie wiedzie spokojne, dostatnie życie...

Awgwa

Ale on je ludzi, więc czemu się boisz?

_Garret_Reza_

Awgwa, Ty masz coś nie po kolei pod łbem... Przecież taką role zagrał w zaledwie 3 filmach, a w sumie dużo ich zagrał... Więc jak nie rozróżniasz roli w filmie od zwykłego życia to filmów nie oglądaj, bo obejrzysz spiedrmana albo supermena i będziesz z okna skakał, bo pomyślisz, że możesz tak jak oni...

Awgwa

no halo? wiesz co to zawód aktora w ogóle? Coś mi się zdaje że nie. A Anthony to geniusz... Bardzo go cenię
więc trudno mi znieść takie komentarze ludzi ograniczonych jak ty. "TEN ŚWIR ŹRE LUDZI" a ja powiem ci, że to
cibie powinni zamknąć w psychiatryku.

asiorek6

Chyba wie co to zawód aktora, bo nieźle gra prowokatora.

Awgwa

chyba jesteś mało rozgarniety na szczęście zgłosiłem post do usunięcia. mam nadzieje żę moderatoży zachowają poziom tego forum...



ps nie chce mi sie poprawiac błędów

szacun

Czyj post zgłosiłeś?

Awgwa

Awgwa, mi Hanibal odgryzł rękę. Gdy sączył moją krew wspominał, że wpadnie do Ciebie - STRZEŻ SIĘ!

Masz niezłą schizę zakładając taki temat. Zanim piszesz jakikolwiek wątek, to lepiej zastanów się kilka razy...

Awgwa

ale przynajmniej popijał ich wyśmienitym Chianti... to powinno złagodzić karę;P

użytkownik usunięty
cathi

Ludzie , nie to jak prowokacja.

Podobno pod wpływem Wendigo zmieniają się w kaniblai, także:-P....

Uuu, ludzie:D. Ten koles na pewno mowil serio :PP. To Wy jestescie debilami, nie on;P. Prowokowal, a Wy daliscie sie sprowokowac;D.

basia1003

A po co prowokować? <za krótki><za krótki><za krótki><za krótki>

basia1003

Po mojemu, to właśnie debilizm objawia się w tych, którzy nic konkretnego nie mają na jakimś forum do powiedzenia, tylko piszą bzdury kalibru jak ten wątek. Po co zaśmiecać forum? Czy temat o zjadaniu ludzi coś specjalnego wniósł? Raczej nie.

Sądzę, że jeżeli ma się profil na FilmWeb to raczej po to by móc przeczytać coś na temat jakiegoś aktora/reżysera/producenta lub jakiegoś filmu/bajki/kreskówki/festiwalu itp., dodać informacje na jakiś temat, a także by poudzielać się na forum jakieś osoby lub produkcji (udzielać rozumiem, jako wyrażenie swojej opinii na forum i możliwość porozmawiania z innymi użytkownikami) a nie prowokować do takiej niezdrowej dyskusji.

Reasumując. Prowokacja na forum to nie przejaw inteligencji a bardziej swojego prostactwa i niezrozumienia idei tego portalu (bo tutaj powinno pisać się o wszystkim co jest związane z filmem).

Pozdrawiam!

Stella182

Heh, ludzie prowokują, bo udaje im się to, a później mają pompę, jak czytają Wasze komentarze:). Gość, który wymyślił ten prowokacyjny post, napisał taki absurd, że można się było z tego tylko pośmiać, a ludzie to wzięli na serio, więc nie wiem kto tu jest mądry:).

basia1003

A jakim debilem trzeba być, żeby mieć "pompe" z tego, że się wypisuje debilizmy, i ktoś na nie odpowiada... I rzeczywiście jak przeczytam jakiś temat to godzinami rozmyślam czy to może być prowokacja czy nie? Nie po prostu odpisuje... I jeczcze jakby to była jakaś prowokacja ważna zy coś, a nie jakieś głupoty... Założyciel tematu ma :pompe z nas, a my z niego i jest OK :P Pozdrawiam :)

Awgwa

Fajny post, idealny do nabijania się z matołków co wzięły to na serio.

użytkownik usunięty
jaszczur_6

JAK MOZNA TO BRAC NA POWAZNIE?
PRZECIEZ NA PIERWSZY RZUT OKA TO MARNA, MALO ORIGINALNA, GLUPIA prowokacja, kogos bez wyobrazni.

tlumaczenie ze to tylko rola filmowa hopkinsa, czegos tak oczywistego jest debilizmem.
nie bierzcie takich tematow na serio.

Jedras992 , dałeś się wrobić i teraz jest Ci głupio, dlatego wypisujesz bzdury i próbujesz się bronić xD. Hahahahaa:D.

basia1003

Nie dałem się wrobić... Tylko nie rozumiem po jaką cholerę wypisywać i prowokować ludzi żeby się denerwowali... chore

Awgwa

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Awgwa

Na uroczystej wieloosobowej kolacji zamiast Szanowny Panie Antony Hopkins, powiedziałabym : OOO, Habibaaal !!! Zastanawiałabym siię czy mnie nie zje.

Awgwa

"Rachmistrz spisowy próbował mnie kiedyś przebadać. Wsunąłem jego wątróbkę z fasolą, popijając wyśmienitym chianti."
https://www.youtube.com/watch?v=IpHmq4wddNc

Nie wiem, na ile jest to talent autora książki Thomasa Harrisa, scenarzysty Teda Tally, aktorów Anthony'ego Hopkinsa i Jodie Foster, a na ile... tłumaczenia niezrównanego Tomka Beksińskiego, a następnie czytającego jego słowa, lektora Jarka Łukomskiego. Ale ilekroć je słyszę, przechodzą mnie ciarki i chce mi się... jeść!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones