Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 051 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Ja szczerze mówiąc mam dylemat w tej sprawie, totalnie urzekł mnie w Okruchach dnia, ale z drugiej strony genialna rola Lectera. Jak uważacie?

pawcio12vip

Jednak rola Stevensa w "Okruchach dnia". Była moim zdaniem trudniejsza, bardziej wymagająca - niezwykle subtelna gra półcieni.

pawcio12vip

Za "Okruchy Dnia" wieczny szacun ;)

użytkownik usunięty
pawcio12vip

Tytus Andronikus

użytkownik usunięty
pawcio12vip

A.Hopkins to genialny aktor. Nie pamiętam jego wszystkich ról, ale nie przypominam sobie, żeby jakaś mi się nie podobała. Najlepsze to chyba Dr.Treves (Człowiek słoń) i Lecter (Czerwony smok, Milczenie owiec, Hannibal)

Zgadzam się jak najbardziej, sir Anthony Hopkins to mój ulubiony aktor. Oprócz tych dwóch ról zdecydowanie jedną z najlepszych była rola Stevensa w filmie "Okruchy dnia" :)

użytkownik usunięty
pawcio12vip

Albo w filmie "Amistad" i "Tytus Andronikus" (wymienione wyżej). Polecam Ci również Rytuał z 2011.

Trochę zniechęciła mnie niska ocena filmwebowiczów odnośnie tego filmu, ale dziękuję sporo polecasz to na pewno obejrzę :)

użytkownik usunięty
pawcio12vip

Polecam, bo ten film jest wspaniałym przykładem tego, iż A.Hopkins jest wspaniałym aktorem. Ogromnym plusem jest to, że z taką łatwością gra postacie zarówno bardzo dobre i negatywne. Oglądanie jego gry to prawdziwa uczta dla oczu.

Ostatnio obejrzałem "Amistad" i "Tytus Andronikus". W "Amistad" jego rola podobała mi się, ale nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie, jako Tytus zagrał natomiast wyśmienicie :) Oczywiście to tylko moja opinia :)

pawcio12vip

Hannibal Lecter. Zdecydowanie fenomenalna postać.

Nefrette

Będę mało oryginalny i zgodzę się, że Lecter:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones