Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Nieraz jak se popatrzę na Top100 aktorów, to mam lepszą pompę niż z dowcipów z Kwejka;
nie piszę tego akurat odnośnie wyżej wymienionego, to jedynie zwyczaj podpisu pod czołowym
i nic więcej. Ciekawe, że o tych modyfikacjach zadecydowały dwie role: Anthony'ego w RED2,
która najwyraźniej została przyjęta bardzo afirmatywnie, podwyższając jego pozycję o 1,oraz,
dla kontrastu, Johnny'ego Deppa, zapewne w Lone Ranger, która spotkała się z negacją i w
efekcie obniżyła jego lokację o 1.

Dla mnie Hopki był spoko w RED, ale za rolę Ala w "Adwokacie" wciąż jestem skłonny uznać,
że jest on trochę bardziej utalentowany. Być może mój kuriozalny sposób bycia sprawia, że w
najbardziej znanej jego kreacji, Hannibalu, nie widzę tego, co inni uznają za aktorstwo z
najwyższej półki.

I wciąż Depp dla mnie nr. 1 :)

Kadente

Sobie, a nie 'se' ; )

VictoR__

Oj tem oj tem :)P

Kadente

A cóż takiego Al pokazał w "Adwokacie"?

jankotelegazeta23

[Bzzik]a - Bezpośrednie zgranie z identyfikowanym karakterem. Pisane przez podwójne z, jak widzę.

Kadente

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale jesli uważasz, że Hipkins wylądował na 1. miejscu po filmie RED2 to muszę Cię rozczarować - od jakiegoś roku już jest na 1. miejscu w rankingu, długo przed tym jak RED2 ujrzał światło dzienne :) Co do Deepa, to wg. mnie nie zasługuje na pierwszą dziesiątkę, choć nie twierdzę równocześnie, że to słaby aktor. Poprostu jest przynajmniej 10. innych lepszych od niego :D

xaphon

Nie spodziewałem się, by sequel RED zadziałał na pozycję Antosia promująco, w żadnym razie... wszelako, ze wszystkich jego ról, właśnie ta w RED2 podobała mi się najbardziej. Jeśli cię to dziwi, jako - i mówię to poważnie - swoistego jego znawcę, możesz mi podpowiedzieć jakieś tytuły, które pomogą mi zmienić zdanie... uprzedzę tylko, że Joe Black i Hannibal nie wchodzą w grę, bo nie widzę u nich tej swobody, jaką dostrzegłem u Antosia grającego zbzikowanego jajogłowego :)

Kadente

Joe Black i Hannibal to filmy słabe

Kadente

Zobacz np. "Okruchy dnia" lub "Cienistą dolinę". Dwa świetne melodramaty :D

xaphon

Oki, chętnie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones