Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Doskonały aktor. Jeden z niewielu, którzy pozostali... W Hollywood jest coraz mniej dobrych aktorów z dobrą opinią, bez niepotrzebnego szumu i doskonałym warsztatem aktorskim. Sir Anthony Hopkins jest jednym z tych niewielu.

Drella

a ja nie lubie jego mordy!

użytkownik usunięty
Drella

co znaczy aktor z dobrą opinią? tj. taki który gra w dobrych filmach? On niestety do takich się nie zalicza

Hopkins, jak prawie każdy aktor gra w filmach dobrych i słabych. (De Niro na przykład, wd. mnie, gra obecnie w filmach o wiele gorszych od Hopkinsa). Mimo to można o nim powiedzieć , że ma dobrą opinię i wśród środowiska filmowego (ceniony za profesjonalizm, warsztat, inteligencję, nie zgrywanie się na wielką gwiazdę, po prostu jest bardzo dobry w tym, co robi), a także wśród zwykłych jego fanów. Ja mam o nim bardzo dobrą opinię jak i z pewnością wiele innych osób.

użytkownik usunięty
ad_rem

Robert de Niro nie zgrywa się na wielką gwiazdę?! Przecież to najgorsza primadonna w Hollywood. Strasznie humorzasty człowiek, podobno lubi stroić fochy.

Trochę więcej uwagi i zauważyłabyś, że o De Niro pisałem w nawiasie. Dalsza część poza nawiasem dotyczy Hopkinsa ;) O De Niro mam podobne zdanie do twojego.

użytkownik usunięty
ad_rem

sorry moje przeoczenie ;)

Szczęśliwego Nowego Roku btw. :)

Drella

rozwaliło mnie "a ja nie lubie jego mordy!" - hahaha, widac kto tu patrzy na urodę a kto na talent aktorski , hahaha

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones