Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 015 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Czy poza serią z Hannibalem Lecterem ma jeszcze jakiś film w którym odegrał wybitną rolę? Owszem, aktor bardzo dobry, naturalny, charyzmatyczny i inny w każdej postaci, ale czy na najlepszego aktora na świecie (Top 1) to nie za mało? Czy taki aktor na swoim koncie nie powinien mieć co najmniej kilka iście rewelacyjnych dokonań aktorskich? Jeżeli uważacie, że ma to podajcie swoje propozycje, z chęcią się zapoznam.

karolthas

Rytuał - Film może Ci się nie podobać to zależy od gustu ale Hopkins zagrał wyśmienicie szczególnie pod koniec filmu ;) Mi się podobał tak więc polecam ;)

andrikol

Widziałem ten film i nie widzę w nim, ani w roli Hopkinsa nic szczególnego. Właśnie tutaj chyba tkwi problem z jego rolami. Prawie wszystkie są takie same. Gra często mędrców, którzy pouczają główne postaci, dają rady i wyjaśniają pewne elementy. Jest spokojny, opanowany, nie bierze udziału w głównym nurcie akcji. Ważna postać, ale zawsze gdzieś na uboczu.

karolthas

Masz racje gra ciagle podobne role. Mam nadzieje ze nie bedzie jak Steven Seagal ktory w każdym filmie nawet wyglada tak samo ;) Uważam ze Hopkins jest dobrym aktorem ale zgadzam sie z Tobą ze pierwsze miejsce w rankingu to za wysoko ;) W sumie z chcecią obejrze kolejny dobry film z jego udziałem tak więc rownież czekam na kogos propozycje ;)

karolthas

http://www.filmweb.pl/film/Okruchy+dnia-1993-1234
Rola lepsza niż ta w Milczeniu owiec.

kaioken26

Zgadzam się całkowicie, dodam jeszcze Powrót do Howards End, Wichry namiętności no i przecież jako Hitchcock - jeżeli chodzi o mnie - był rewelacyjny, pamiętam jeszcze cykl filmów Alfred Hitchcock przedstawia więc mam porównanie.

karolthas

Akurat poza Milczeniem owiec cała reszta z Hannibalem mnie nie rajcuje, natomiast dla mnie piękne filmy z jego udziałem to Okruchy dnia, Powrót do Howards End no i oczywiście Hitchcock. Polecam jeszcze Cienistą Dolinę, Wichry namiętności, Amistat, Tytus Andronikus. To są moje typy. Zobacz może Ci się coś spodoba. Pozdrawiam

zezun

Podpisuje się pod tym i dodaje od siebie "Kraina wiecznego szczęscia".

karolthas

Ja uwielbiam van Helsinga w jego wykonaniu, ale to już takie moje osobiste upodobanie. I oczywiście rola w Joe Black. Ja zawsze miałem wrażenie, że Hopkins ma pierwsze miejsce głównie dzięki bitkom fanów Pacino i De Niro - a i tak jest to jeden z nielicznych liderów Filmwebu, który według mnie naprawdę zasłużył - on naprawdę ma klasę.

karolthas

Polecam "Słaby punkt" REWELACJA:)

użytkownik usunięty
karolthas

a ja polecam Otello, film jeszcze z początków kariery, naprawdę bardzo dobra rola.

karolthas

"Lew w Zimie", jako Rysiek Lwie Serce, ale i tak Peter O'Toole jako jego staruszek Henio Plantagenet kradnie całe szoł.

Hnyszard

Niepopularna opinia: jak dla mnie Geoffrey kradł każdą scenę, w której się znajdował, ale możliwe, że to po prostu moja słabość do zimnych, odtrąconych przez rodziców, sprawnie manipulujących otoczeniem intelektualistów z kompleksem boga.

Skazę i Lokiego też bardzo lubię :p

kosobi

o to obejrzyjcie lepiej "Tytusa Andronikusa" i powiedzcie mi, czy nie był tam genialny...jeden z moich ulubionych aktorów...

karolthas

a który aktor miałby zająć jego miejsce ?

LiliBlue22

To już nie moja sprawa. Ja się pytam o tego konkretnie aktora, bo moim zdaniem on tak znamienity nie jest. Ja sam na 1 miejscu wsadziłbym Roberta De Niro ale to moja opinia.

karolthas

Robert de Niro albo Morgan Freeman ewentualnie Clint Eastwood. Anthony Hopkins jest dobrym aktorem wiadomo, że nie najlepszym

LiliBlue22

Max von Sydow

zarptak

co twa wypowiedź ma wniesć do mego życia ?

karolthas

Ostatnio doszłam do wniosku,że jedyny film jaki z nim kojarzę to Milczenie Owiec.Sporo.

karolthas

"Cienista dolina" - film jak widzę mało znany, a gra Hopkinsa wbija w fotel. Polecam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones