Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
119 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Z jego twarzy bije taki spokoj, opanowanie i madrosc jednoczesnie. Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie:) Anthony jest b.dobrym aktorem bez dwoch zdan. Szczegolnie lubie go z filmu "Maska zorro".

annette

Ech... uwielbiam ludzi, którzy mądrze mówią :D uwielbiam ludzi, którzy się ze mną zgadzają i mają te same poglądy :D i tych samych ulubieńców ^^
Co do Hopkinsa to ze wszystkim się zgadzam. Nawet jeśli ma te 70 lat, wygląda bosko :D
Pozdrawiam

Rathaus

Wiec milo,ze jestem przez Ciebie uwielbiana:D:D:D hehe pozdro

annette

Moim zdaniem on ma niesamowite spojrzenie (raz zimne i przenikliwe, innym razem łagodne i ?współczujące?) i, co ciekawe, umie to świetnie wykorzystać w sposobie odtworzenia danej postaci:)

annette

Zgadzam sie.....jego spojrzenie jest poprostu.....wlasnie ja mam te swoje 16(za miesiac 17) lat a fascynuje mnie 69(dokladnie)letni dziadek:)) ale nic na to nie poradze...kiedy widze jego twarz w telewizorze lub w jakiejs gazecie..nie ma takiej sily zeby mnie odciagnac od tego widoku;)))Jego mimika twarzy jest poprostu..nieziemska...i kiedy widzi sie jak gra postac...to juz nie ma ze to Hopkins..on juz jest tym kim na ekranie..dobry przyklad ze wiele moich znajomych kiedy widzi go w innych filmach mowi 'O patrz Lecter!' hehe....

annette

No i ja rowniez sie z Tobą zgadzam dosłownie w 100% :P kazdym slowie;P

annette

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones