Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
119 480 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Ten facet ma ponad 70 lat a mnie wydaje się strasznie pociągający. Czy to ja jestem jakaś
chora czy jest tu ktoś, komu wydaje się podobnie? Jakiś fan? ;D

użytkownik usunięty
Tuber

Mi nie bo kojarzę go głównie jako Lectera i trochę się boję, że zje mi serce.

Tuber

Ma pociągające spojrzenie, to fakt. Strasznie fajny facet z niego.

Tuber

Fakt, mimo wieku pozostaje atrakcyjny, ale najbardziej przyciąga spojrzeniem:)

Tuber

Zawsze lubiłam tego aktora ale zakochałam się w nim dopiero po obejrzeniu Milczenia Owiec i Hannibala. Można by powiedzieć, że urzekła mnie sama postać Doktora Lectera i z lekka zazdroszczę Claris ;)

neitari20

Ja zazdroszczę jej tej sceny pod koniec " Hannibala" w kuchni ;P

Tuber

Ja również :) Osobiście żałuję, że film nie kończy się tak jak książka ale zapewne końcówka specjalnie została zmieniona. Za bardzo zalatywało erotyzmem :)

neitari20

Chyba właśnie zachęciłaś mnie do przeczytania książki. Tak, tak- nie czytałam ;-) Warto po nią sięgnąć?

Tuber

Wg mnie warto :) Wiadomo troszkę różni się fabuła od filmu ale nie powinno Cię to zniechęcić. Nie chcę zdradzać Ci treści książki ale mogę napisać, że końcówka Cię w pełni zadowoli :)

neitari20

W takim razie w poniedziałek wypożyczam ;P Wstyd się przyznać że taki mól książkowy jak ja nie wiedział że ten film oparty jest na książce ;-) A w filmie podobała mi się jeszcze scena kiedy lekarz zrzucał Mansona na pożarcie świnkom ( czy co to tam było ;-) )

Tuber

Ja dopiero niedawno przeczytałam prawie całą serię. Są 4 książki. Najgorzej zdobyć Czerwonego Smoka ponieważ jest najstarszy. Sama jeszcze nie zdążyłam go przeczytać ale jestem po lekturze Milczenia Owiec i Hannibala i jestem jeszcze bardziej zauroczona postacią Doktora :) Też mi się podobała ta scena szczególnie dlatego, że brzydziłam się postacią Masona. W filmie pominięto parę wątków o nim a są na prawdę bulwersujące.

neitari20

Mnie książka również oczarowała, od samego początku. Choć wydaje mi się, że w filmie Hopkins wykreował dużo bardziej fascynującą i hipnotyzującą postać. Dlatego film mogę ocenić 10/10. Książka wspaniała, tylko to zakończenie... wyszło jak tani romans, stąd 8/10 :(

neitari20

Mam pytanie są dwie części książki, czy tylko tak mi się zdaje, bo to jest to Harrisa Thomasa?

Tuber

Mam to samo. Jak oglądam z nim wywiad czy film to doskonale rozumiem młodsze kobiety wiążące się ze starszymi mężczyznami. Nawet dużo starszymi :)

extraordinary_girl1

Ale i tak wszyscy na takie coś mówią: kobieta dla kasy, facet dla seksu ;-)

Tuber

Ja też go uwielbiam i nieistotne, ze ma 75 lat, jest świetny, w ogóle lubię wielu aktorów w podobnym wieku: Sean Connery, Harrisson Ford, Richard Gere-też mają ładnych parę wiosen, ale ważne, że są fajnymi aktorami. Gere jest po 60 a bardzo przystojny z niego facet.

Tuber

Bez względu na wiek, jak facet ma to "coś" w sobie, nigdy nie przestaje być atrakcyjny! A Anthony zdecydowanie to ma!

Tuber

On jest moim mentorem. Zawsze będę go kojarzył z roli Dr Hannibala Lectera. :D

Tuber

Też uważam, że jest pociągający,pomimo wieku.

użytkownik usunięty
Tuber

bardzo przystojny, fajnie się starzeje, z godnością

Tuber

On ma to "coś" w sobie. Zaobserwowałam to nie tylko w serii Hanibala.

Rini

Dokładnie- ma to 'coś' ;)

agur

coś co sprawia, że nie chce się odrywać oczu od ekranu

Tuber

Pociąga cholernie, skubany.

bardzomalami

Mi się jako mężczyźnie wydaje że Hopkins ma spojrzenie z którego wydobywa się inteligencja (może dlatego tak świetnie zagrał Hannibala ;-D) i przy okazji skromność i dystans do siebie który jak słucham z nim wywiadów zdaję się mieć oraz taki głos że można słuchać go godzinami... Taki amerykański Fronczewski... Niech mówi...niech mówi ;-)). Jednym słowem jest to aktor z którego bije jakaś magia.

Bondman

Dla mnie jest po prostu mistrzem. Rewelacyjny aktor i idealny jest w kazdej roli. A teraz czekam na RED2, ale na pewno mnie nie zawiedzie.

Bondman

Anthony jest Walijczykiem.

Tuber

Spojrzenie alfa.
Ciało się starzeje, ale te oczy, ech...magnetyczne.
Teraz jestem skłonna uwierzyć, że jednak nie za wszystkich "staruszków" wychodzi się dla pieniędzy ;)

1edge1

aktor świetny. i ja też jak na niego patrzę myślę,że jest bardzo przystojny a jaki musiał być za młodych lat! jego oczy są niesamowite. zasłużone miejsce na pierwsze miejsce. ;D

1edge1

Z ust mi to wyjęłaś.

Tuber

Przystojny nie jest, a teraz już wygląda na swój wiek (i to bardzo), ale ma coś w sobie.

użytkownik usunięty
Tuber

nie rozumiem tego. nie kręcą mnie dziadki, a poza tym nawet za młodu był nieatrakcyjny.
nie wiem, co się w nim wam podoba. ;d

Tuber

Mi osobiście się nie podoba, ale są aktorzy po 50. którzy mi się podobają :)

Tuber

Mam to samo. Więcej, uważam, że z wiekiem coraz lepiej wygląda, niczym Sean Connery.

Tuber

Hah, mam to samo! A myślałam, że tylko ja jestem taka chora:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones