Anthony HopkinsI

Philip Anthony Hopkins

8,9
120 190 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anthony Hopkins

Ej wiecie co, tak sobie przeglądam zdjęcia Hopkinsa z filmów w których wystąpił ( oglądam
te zdjęcia tutaj na filmwebie ) i on w każdym filmie już tak staro wyglądał a najwcześniejsze
zdjęcie jest z Milczenia Owiec .. I to jest dziwne, bo zauważcie, że on się z wiekiem w ogóle
nie zmienia na twarzy o.O heh to tyle,

pozdrówki

_Madie_

Zgadzam się. Ta sama twarz, to samo spojrzenie...fenomen :)

Nefrette

Tak , ale ten wzrok jest hipnotyzujący.

A że facet w wieku (nie każdy) wygląda lepiej jak mu skronie się posypią srebrem , to Ci powie każda (chyba) babka co ma 20 skończone

nightgale

na tym zdjęciu w filmebie przypomina mi Henryka Talara :D:D:D

_Madie_

http://i.ytimg.com/vi/z5gNBW5H_EU/0.jpg
młody Hopkins, o ;)

dissappeared

Również chciałam podać przykład "Człowieka słonia", gdzie Hopkins jest młody, ale też już ok. 30, bo on w filmach późno zaczął grać. Nie ma więc w tym nic dziwnego, że widziało się go jako już nieco starszego ;)

Weronekk

ja się przyznam, że obejrzałam ten film w nieświadomości, że oglądam produkcję z Hopkinsem;p
dopiero potem sobie na fw sprawdziłam i proszę - niespodzianka;)
chyba za mocno mam już wbity w głowę obraz Hopkinsa-dziadka ;)

Weronekk

no sorry... szkoła podstawowa sie kłania, arytmetyka z klasy pierwszej.
Jesli Hopkins urodził sie w 1937 r. a "Człowiek słon" został nakrecony w 1980 r., to ile Antonio miał wtedy lat? Czy ok 30-tu? Raczej nie. To po pierwsze.

Po drugie, wystarczy rzut oka na jego filmografię żeby zakwestionować drugą czesc twojego postu: pierwszy znaczacy film (z Hepburn i O'Toolem) to rok 1968. Miał wtedy 30-31 lat. Moze nie był w wieku w którym triumfy odnosiła Shirley Temple, ale był młody.

Po trzecie, zdjęcia młodego (raczej) Hopkinsa znajdziecie w starym watku z tego pojemnego forum pod wielce tajemniczym tytułem "Jak on wyglądał kiedy był młody?"

http://www.filmweb.pl/person/Anthony+Hopkins-48/discussion/Jak+on+wygl%C4%85da%C 5%82+kiedy+by%C5%82+m%C5%82ody-1264434

Polecam to:
http://i46.tinypic.com/qs1laf.jpg
dziewczyny były wniebowzięte

agur

Dobrze, nie musisz się tak bulwersować. Nie patrzyłam na jego datę urodzenia i datę, w którym nagrano "Człowieka słonia". Z widoku dla mnie wygląda tam na 30, dlatego tak napisałam. A że się pomyliłam o 13 lat, to trudno, każdemu się zdarza.
A nie rozumiem zakwestionowania drugiej części mojej zacnie karygodnej wypowiedzi. Czy ja powiedziałam, że "Człowiek słoń" to jego pierwszy znaczący film?
I chyba jak jego pierwszy film został nakręcony, kiedy on miał 30 lat, to potem te bardziej znaczące miał koło 40 i kojarzy się widzowi jako już dojrzały mężczyzna.
Ale pewnie znowu się mylę. Zaraz mnie zablokują na tym forum, że piszę takie bzdury.

Weronekk

Nie bulwersuje sie, spox. Ale warto przeczytac podstawowe zestawienia na stronie aktora, którego sie ceni i o którym sie potem dyskutuje. Jest to jakaś baza podstawowych wiadomości, tak by nie pływać nieco obok faktów. I tylko o to mi chodzi. Nie miej urazy. Pzdr.

agur

Powiem szczerze, że nie chciało mi się sprawdzać dokładnie tej informacji - mój błąd, żeby za bardzo nie ufać swojej zawodnej pamięci. Nie mniej jednak ton Twojej wypowiedzi wydał mi się zbyt surowy, ale rozumiem, że nie było to zamierzone.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones