PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835469}

Ojciec

The Father
8,1 55 709
ocen
8,1 10 1 55709
8,1 40
ocen krytyków
Ojciec
powrót do forum filmu Ojciec

Świetne recenzje za granicy, nagroda publiczności w Sundance, dobre nazwisko reżysera i w końcu ta obsada! Olivia Colman to jedna, ale i w końcu Hopkins!!! Nie będę ukrywał, że jest to jeden z moich ulubionych aktorów w historii i mam nadzieję, że uda mu się zdobyć nie tylko nominację w przyszłym roku do Oscara, ale i samą statuetkę, bo jak już mówiłem, to jest po prostu wybitny aktor i w pełni na to zasługuje. Trzymam za niego kciuki!

ocenił(a) film na 9
Optimus_999

Ja również kibicuję Hopkinsowi jak i całemu filmowi(chociaż nawet go nie widziałem); jeśli chodzi o konkurencję to największa pewnie będzie ze strony Bosemana, Oldman mimo świetnej roli i raczej pewnej nominacji do oskara nie powinien się liczyć w walce o złoto; sam film zdobył już 6 nominacji do BIFA, prawdopodobnie zdobędzie też BAFTY, co powinno umocnić jego pozycję.

ocenił(a) film na 8
Optimus_999

jezu jak on nie dostanie za to oscara to stracę resztki wiary w akademie

ocenił(a) film na 9
lesisz_karolina

Ja również. Tak się składa że widziałem też już rolę ś.p. Chadwicka Bosemana i z całym szacunkiem do niego... Ale nie umywa się do Hopkinsa. Jak dla mnie to on powinien wygrać. Tak wybitny aktor jak on zasłużył sobie już dawno na drugą statuetkę.

ocenił(a) film na 8
Optimus_999

Też widziałam już obydwa filmy i jest mi przykro, że Hopkins nie ma szans na oscara. Teoretycznie on nie musi już nic nikomu udowadniać, ale było by miło.

Optimus_999

Wygrał zasłużenie, ale kwik dupy lewactwa z BLM słychać było na Marsie. Łazik zarejestrował. Brawo.

ocenił(a) film na 8
StalowyGigant

Ale ty jesteś zajebisty

ocenił(a) film na 10
Optimus_999

No i tak się stało. GRATULACJE dla Anthonego za tą świetną rolę!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones