PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550915}
7,0 9
ocen
7,0 10 1 9
Arabian Nights
powrót do forum filmu Arabian Nights

O ile The Rock jeszcze ujdzie, a tyle opalone chłopaki pokroju Hemswortha czy Hopkinsa... no nie, nie.. szykuje się kolejna kaszana jak z Prince of Persia, który był żenujący...

diana6echo

Chyba ci się nazwiska pokiełbasiły. ;x

Versinn

Rozwiń swą myśl.

diana6echo

"a tyle opalone chłopaki pokroju Hemswortha czy Hopkinsa."
Z całym szacunkiem, ale Hopkins opalonym chłopaczkiem to już nie jest. ;)

Dodatkowo razi mnie, że uznałaś, że Johnson jest lepszym aktorem od Hopkinsa. Brr, aż ciarki przechodzą na myśl od tego stwierdzenia.

Versinn

Nigdzie nie napisałam, że jest lepszym aktorem (podaj proszę dosłowny cytat, I dare you :))
Moja uwaga odnosi się jedynie do tego, że fizycznie smagły The Rock bardziej pasuje niż kolejni bladzi aktorzy wysmarowani samoopalaczem - mało to jest aktorów odpowiedniego pochodzenia, którzy mogli by się z powodzeniem odnaleźć w danej roli? To, że Hopkins jest dobrym aktorem, to wiem, ale on pasuje do tego filmu jak The Rock do przenikliwego studium władzy i korpupcji w świecie królowej Wiktorii... kąsasz intrygę? ;)

diana6echo

zgadzzm się w 100%, nadto uważam że rock jest w szczytowej formie, doskonałej do odgrywania zawodowych awanturnikow i poszukiwaczy przygód.

EmperorDante

Jest przecież gro dobrych aktorów, którzy swoją fizis bardziej pasują do krajów arabskich: Ben Kingsley, Fares Fares czy Cliff Curtis - i tak paru jeszcze mogę wymienić. Ale nie, muszą błekitnookich blondasów dawać - nosz to to jest rasizm.

diana6echo

No fakt Ali Baba z australijskim akcentem....Moze wezma Mcconaughey'a na Shahriyara :)

diana6echo

Cliff Curtis z wyglądu bardziej pasuje jednak do ... bollywoodu. Aczkolwiek w takiej produkcji jak np. "10.000 B.C." wypadł naprawdę dobrze.

diana6echo

Prince of Persia to naprawde dobry film.

tetsuo1978

Dla 8 latków, owszem :)

diana6echo

Moze po prostu kto co lubi. The goonies tez jest dla 8 latkow a to jeden z moich ulubionych filmow i zawsze gdy mam okazje to ogladam od poczatku do konca :)

diana6echo

Zgadzam się z tetsuo1978. "Prince Of Persia" jest naprawdę dobrym filmem. I nie trzeba być wcale wielkim fanem gry, żeby tak twierdzić. Jako film przygodowy z elementami fantasy sprawdza się rewelacyjnie, a ja osobiście bawiłem się na jego seansie jak dziecko, podobnie jak przy "The Goonies". I o to właśnie chodzi.

Lucass

Mam 37 lat i cholera wie, ile razy widziałam Goonies i Księcia Persji....<3 Zawsze kochałam dobrą przygodówkę.....Jak ci się nie podoba, to nie idź do kina i komentuj. Właśnie, najpierw obejrzyj dopiero się wypowiadaj!....Bardzo proste, prawda? I porównywanie Hopkinsa i Hemswortha do The Rocka jest co najmniej żenujące!

diana6echo

Nie mam 8-latek a ''Prince of Persia'' uważam za niezły film i jako film przygodowo-fantastyczny się sprawdza, ale może to dlatego że nie mam porównana z grą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones