PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=550915}
7,0 9
ocen
7,0 10 1 9
Arabian Nights
powrót do forum filmu Arabian Nights

Przecież on nie pasuje do roli Sinbada....

toyminator

Wybitnie nie pasuje - gdzie jak gdzie ale na pewno nie do tego filmu już do "wyprawy" nie pasował ale tu to wybitnie. Cóż pewno znów wyjdzie jakiś wynalazek ;(

sokoleokoo2

Moim zdaniem do roli Sinbada lepiej pasował by albo Jim Caviezel (który grał główną rolę w filmie Hrabia Monte Christo), albo Jake Gyllenhaal (ten, który grał główną rolę w filmie "Prince of Persia - The sands of time".

LilPeneros

sorki ale w oryginale sindbad był przybity.

EmperorDante

To już lepiej dać Toma Hardego, który jest przybity i potrafi nieźle grać i przy okazji trochę jest młodszy. Johnson pasowałby na Sindbada gdyby to była komedia.

MR_Pablo6

to pewnie będzie film przygodowy więc jak dla mnie rock, będzie ok. chodź tak na ciemno z oceną nie można strzelać, miał kilka całkiem dobrych ról mimo swojej obszernej osoby.

EmperorDante

Nie widziałem z nim wielu filmów ale podobał mi się Snitch z nim w roli głównej. Całkiem poważny obraz i Rock nieźle wypadł w roli głównej.

toyminator

.....Co? Akurat Dwayne Johnson pasuje do Sinbada bardziej niż Liam Hemsworth do roli cholernego Ali Baby. Ale oczywiście na to, że biały aktor ma grać rolę Araba nikt nie narzeka...

toyminator

Alez jestes Niedobrzyca! :D uratowales mi dzien!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones